09:00 18:00

Digitaalvaldkonna tippkohtumine Tallinnas

Muu

#TallinnDigitalSummit #eu2017ee

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine korraldab koostöös Euroopa Ülemkogu eesistuja ja Euroopa Komisjoniga digitaalvaldkonna tippkohtumise, et tuua 29. septembril 2017 Tallinnas kokku ELi riigipead ja valitsusjuhid.

Tehnoloogilised muutused ja digiteerimine mõjutavad põhjalikult meie töökohti, tööstusvaldkondi ning haridus- ja sotsiaalhoolekande süsteeme. Nagu märgiti Rooma deklaratsioonis, on oluline, et Euroopa läheks tehnoloogiliste muutustega kaasa, et tagada meie kodanikele jõukas ja jätkusuutlik tulevik. Kiiresti muutuva maailma probleemidega tegeledes tuleb meil pakkuda kodanikele nii kaitset kui ka uusi võimalusi.

Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumine on platvorm kõrgetasemeliste arutelude algatamiseks digitaalse innovatsiooni edasiste plaanide üle, et Euroopa püsiks tehnoloogilises arengus esirinnas ning saaks järgnevate aastate jooksul ülemaailmseks digitaalseks liidriks.

Tippkohtumise aruteludes võetakse pikaajaline perspektiiv (kuni aastani 2025) ning keskendutakse Euroopa digitaalse tuleviku ülesehitamise kesketele teemadele, nagu usaldusväärsus, turvalisus, e-valitsemine, tööstus, majandus ja ühiskond.

Digitaalvaldkonna tippkohtumisel saab osaleda ainult kutsete alusel.

Teave pressile

Tippkohtumise programmi ja pressikeskuse lisainfo on pressijuhendis.

Tippkohtumisel osalemiseks on tungivalt soovitatav taotleda akrediteeringut hiljemalt 18. septembril. Viimase hetke akrediteerimised on piiratud ning võivad põhjustada viivitusi. Täiendavat teavet vaadake pressijuhendi PDF-failist allpool.

Eelrpogramm 28. septembril pressile

Tippkohtumise  eelprogramm pressile toimub 28. septembril ning sellel esitletakse Eesti kogemust digitaalse ühiskonna ülesehitamisel. Meedia eelprogrammi esialgset ajakava vaadake allpool. Meedia eelprogrammis osalemiseks on vajalik ka tippkohtumise akrediteering.

Kõigile tippkohtumisele akrediteeritud ajakirjanikele korraldatakse vastuvõtuõhtu. See on ühtlasi võimalus kohtuda kohaliku start-up kogukonnaga. Vastuvõtt toimub 28. septembril kell 19.00 kuni 22.00 pressikeskuses ning seda võõrustab TransferWise. Palun andke oma osalemissoovist teada registreerumisega.

Fotod ja videod

Üritusel on otseülekanne. Veebiülekanded on kättesaadavad videote lehelt. Fotod üritustelt leiab fotode lehelt ja eesistumise Flickri lehelt.

Toimumiskoht

Kultuurikatel

Kultuurikatel, Põhja pst 27a, 10415 Tallinn, Eesti

Meedia

Failid

Kontaktid

Mari-Liis Lind

Mari-Liis Lind

Riigikantselei Euroopa Liidu sekretariaat / Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumise projektijuht

+372 56805837 mari-liis.lind@riigikantselei.ee

Tiina Urm

Tiina Urm

Riigikantselei Euroopa Liidu sekretariaat / Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumise kommunikatsioonijuht

+372 56969306 tiina.urm@riigikantselei.ee

Viimati muudetud 22.09.2017 14:45