toimunud

Üleeuroopaline iduettevõtete võistlus eGovernance Solutions

#ev100 #eu2017ee #eGovernance #creativebusinesscup #creativebusinesssolutions #egovernancesolution #eGov17

Creative Business Solutions

eGovernance Solutions võistluse raames tutvustame Euroopale e-Eesti edulugu ning kanname prioriteete avatud, innovaatilisest, digitaalsest ja kaasavast Euroopast.

Loov Eesti koos globaalse ettevõtluskonkursiga Creative Business Cup korraldas üleeuroopalist iduettevõtete võistlust nimega eGovernance Solutions, kus oodati ettevõtetelt innovatiivseid ideid ja lahendusi uute e-teenuste loomiseks. Projekti raames tutvustatakse Taanis globaalsel üritusel Creative Business Cup üritusel, kus osaleb umbes 600 iduettevõtet üle maailma, Eesti e-riigi edulugu ning iduettevõtteid tugevate ideedega uudsete e-teenuste arendamiseks, mis toetab Eesti positiivset kuvandit rahvusvahelisel tasandil.

Üritusega seotud peamised märksõnad – e-riigi edulugu ja startup-kogukond – on olulised nurgakivid Eesti tuntuse kasvatamisel maailma mastaabis ning kattuvad Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise prioriteetidega avatud, innovaatilisest, digitaalsest ja kaasavast Euroopast. “Eesti on Euroopa silmis digiriik, uute lahenduste nimel pingutav progressiivne ja paindlik väikeriik. E-riigi kuvand tekitab meie vastu huvi ja sealt edasi on juba meie teha, kuidas me seda ära kasutame, et huvi muunduks investeeringuteks, töökohtadeks ja üldiseks heaoluks,” on öelnud Kaja Kallas, Euroopa Parlamendi saadik ja Creative Business Cup Estonia patroon.

Novembris toimub eGovernance Solutions konkursi finaal Kopenhaagenis, mille raames tutvustame ka Eesti e-riigi kogemust, lisaks teeb Taavi Rõivas ettekande Eesti e-residentsuse kohta. Samuti toimub kohapeal Taani Eesti suursaadiku hr Märt Volmeri vastuvõtt koos Eesti muusika ja toiduga. Loomemajanduse info- ja arenduskeskus Loov Eesti on Creative Business Cupi võistluse ametlik esindaja Eestis. Creative Business Cup on globaalne ettevõtluskonkurss, mida korraldatakse Taanis ning millega on liitunud 60 riiki üle maailma. Selle eesmärk on tõmmata tähelepanu loomemajandusele ja loovuse rakendamise olulisusele innovatsioonis.

Toimumiskoht

Kopenhaagen, Taani

H. C. Andersens Blvd. 18, 1553 Kopenhaagen, Taani

Lingid

Viimati muudetud 02.11.2017 10:30